13 червня 2019

Заступника Баранівського міського голови затримали на хабарі у 30 тис. грн


Заступник мера Баранівки впійманий «на гарячому» при отриманні 30 тис. грн хабара. Посадовець був затриманий військовою прокуратурою під час одержання коштів прямо у приміщенні міської ради.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Заступник Баранівського міського голови впійманий «на гарячому» при отриманні 30 000 гривень хабара. Посадовець був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України під час одержання коштів прямо у приміщенні міськради.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в березні 2019 року заступник міського голови затребував у підприємця 30000 гривень за вирішення питання передачі в оренду земельної ділянки на території району під розміщення торгівельної споруди. Фігурант, з метою приховати свої злочинні дії, наказав передати кошти одному зі спеціалістів міськради.

13 червня під час зустрічі в приміщенні Баранівської міської ради Житомирської області хабарник отримав «винагороду», що задокументовано негласними слідчими діями.  Після цього посадовець був затриманий військовими прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві та співробітниками Управління захисту економіки Нацполіції в Житомирській області.

На даний час проводяться слідчі та процесуальні дії. Затриманому буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна. Готується клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Крім того, вживаються заходи, спрямовані на встановлення доказів щодо причетності до вказаних протиправних дій інших посадових осіб. Нині тривають обшуки у робочих кабінетах міської ради та за місцем проживання фігурантів. Вирішується питання про їх затримання у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.


фото прес-служби військової прокуратури та з сайту ГУНП в Житомирській області

За інформацією з офіційного сайту Баранівської міської об'єднаної територіальної громади, у міського голови Анатолія Душка єдиний заступник-чоловік – 36-річний Василь Савчук. Згідно декларації, його зарплата за 2018 рік становила 235 тис. 120 грн.

Фото з сайту Баранівської ОТГ

Немає коментарів:

Опублікувати коментар