Навчальний центр Art Beauty Studio School запрошує на курси салонного моделювання. Телефонуйте: (093) 152-37-70, (098) 700-26-75.

13 травня 2019

НАЗК запрошує директора Полянківської школи для надання пояснень


Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує директора Полянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмилу Яковчук прибути до НАЗК для надання пояснень.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства.

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує 6 осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення:

за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів –
  • Вілкула Олександра Юрійовича, народного депутата України, 15 травня о 10.00 або протягом робочих годин (повторно)
  • Добуша Данила Євстафієвича, говного лікаря Київської міської клінічної лікарні №10, 15 травня з 10.00 до 13.00
  • Жука Олександра Володимировича, в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шосткинської міської ради, 29 травня з 10.00 до 15.00
  • Яковчук Людмилу Станіславівну, директора Полянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баранівської міської ради, 15 травня о 10.00;
за ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані –
  • Антонову Олену Юріївну, депутата Київської міської ради, 15 травня о 10.00
  • Литовку Віталія Анатолійовича, депутата Запорізької обласної  ради сьомого скликання, 15 травня о 14.00.
Національне агентство з питань запобігання корупції здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

"Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті. Неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення", - зазначено у повідомленні Нацагентства.

Немає коментарів:

Дописати коментар