Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

15 січня 2019

Єгері Баранівського лісмисгоспу розповіли, чим і як годують диких тварин взимку


Багатосніжна зима з міцним морозцем – те, що милує та зачаровує людське око, водночас є справжнім випробуванням для  мешканців лісу. І дошкуляє їм в цей період не стільки холод, як голод.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ

А от звірині, котра мешкає в лісах Баранівського лісомисливського господарства, пережити скруту значно легше – про неї постійно дбає єгерська служба лісгоспу.

«Єгері регулярно викладають в лісові годівниці різноманітні харчі. У спеціально відведених місцях звірі можуть поласувати  сіном, кормовими віничками, зерновими снопиками, кукурудзою, зерновідходами тощо. Однак наше завдання - лише підтримати тварин у складний період, але ні в якому разі не приручити їх, підгодівля не повинна замінювати природну харчову базу і перешкоджати природним інстинктам», - розповідає головний мисливствознавець Баранівського лісмисгоспу Олександр Рибак.

За минулий рік у мисливських угіддях лісмисгоспу викладено 82 тонну зернових, ще 28 тонн - у вольєрі з утримання оленів плямистих. Для лісових мешканців єгері заготовили 21 тонн сіна, 10 тисяч кропив’яних віників, 1 тонну солі та засіяли 28 га харчових полів.

Немає коментарів:

Дописати коментар