У Баранівці по вул. Івана Франка, 1 (територія колишнього льонозаводу) відкрилась АВТОМИЙКА Телефонуйте: (063) 815-76-25.

06 грудня 2018

У Баранівці шукають 80 працівників для новоствореного швейного підприємства


У Баранівці на території колишнього заводу культпобуттоварів «Случ» відкриють швейну фабрику, на якій планують працевлаштувати до 80 чоловік з подальшим збільшенням чисельності працівників.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості.

ТОВ «Українська промислова компанія КРОК» з міста Житомир придбало у місті Баранівка приміщення на території колишнього заводу культпобуттоварів «Случ».

Впродовж тижня має бути завершений комплекс робіт з монтажу лінії електропередач та установки трансформаторної підстанції для забезпечення виробничих потужностей.

Наразі підприємству потрібні до 80 працівників, з майбутнім збільшення їх чисельності. Для анкетування й подальшого відбору кандидатів розпочато формування оперативного реєстру.

Всіх бажаючих працювати на новоствореному швейному підприємстві, просять звертатися до Баранівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості за адресою: місто Баранівка, вул. Леваневського, 47. Телефон для довідок: (04144) 4-34-43.


фото Баранівської філії Житомирського ОЦЗ

Немає коментарів:

Дописати коментар