Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

01 листопада 2018

Спортсменка з Першотравенська буде отримувати стипендію голови Житомирської ОДА


Юна спортсменка з Першотравенська Вікторія Броннікова, яка стала чемпіонкою України з важкої атлетики буде отримувати стипендію голови Житомирської облдержадміністрації у розмірі 1000 грн.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"Відповідно до розпорядження голови Житомирської ОДА від 24.02.2017 № 63 «Про забезпечення матеріального стимулювання провідних спортсменів області та їх тренерів з метою належної підготовки та участі в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи для провідних спортсменів області» Вікторія Броннікова буде отримувати стипендію голови Житомирської ОДА Гундича І.П. у розмірі 1000 грн. З такою ініціативою голова Баранівської райдержадміністрації Микола Вельчинський звернувся днями до обласного керівництва", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 жовтня у Миколаєві 14-річна Вікторія Броннікова виборола золоту медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років.

4 коментарі: