У Баранівці по вул. Івана Франка, 1 (територія колишнього льонозаводу) відкрилась АВТОМИЙКА Телефонуйте: (063) 815-76-25.

17 серпня 2018

У Баранівській громаді ще одна школа призупинить своє функціонування


У зв'язку зі зменшенням кількості учнів та недостатністю фінансування освітніх закладів у Баранівській громаді проведуть оптимізацію Гриньківської школи шляхом призупинення її функціонування.

За відповідне рішення проголосували депутати Баранівської міської ради на засіданні чергової сесії, яка відбулася 16 серпня.

"У зв’язку зі зменшенням кількості учнів та недостатністю фінансування функціонування освітніх закладів, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі в громаді, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, враховуючи рішення колегії відділу освіти (протокол №2 від 18.02.2018 року), міська рада вирішила: 1.Провести оптимізацію закладів освіти громади шляхом призупинення функціонування Гриньківської загальноосвітньої школи І ступеня", - йдеться у рішенні сесії міськради.

Також даним рішеннями передбачено, що відділ освіти міської ради має забезпечити збереження приміщення та майна школи, розробити ефективні маршрути підвезення дітей і попередити працівників про призупинення функціонування школи і можливе скорочення працівників з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

Нагадаємо, у Баранівській громаді призупинили функціонування 2 школи та 2 дитсадки.

Немає коментарів:

Дописати коментар