15 травня 2018

Баранівські спортсмени здобули 1 золоту та 3 срібних медалі на турнірі з таеквон-до

12 травня збірна Житомирщини виграла у командному заліку відкритий Кубок Вінниці з Таеквон-До ІТФ серед дітей та юнаків. Баранівські спортсмени у складі збірної здобули 1 золоту та 3 срібних медалі.

Про це повідомляється на сайті Спортивний Житомир.

Нашу область представляли 30 спортсменів з Житомира, Баранівки, Олевська, а також команда дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» ФСТ «Україна». Загалом турнірі зібрав 180 спортсменів. Наші спортсмени виграли 19 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Результатом виступу наших спортсменів стали 1 золота та 3 срібних медалі. Золото привіз Богдан Пашкевич, срібло - Дмитро Колонський, Максим Малайко, Максим Лебедюк. Мистецтву боротьби таеквон-до дітей навчає тренер Дмитро Качура.