20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

13 квітня 2018

Житель Баранівського району заборгував своїй доньці понад 85 тис. грн аліментів


Після чотирьох постанов, винесених працівниками відділу державної виконавчої служби, жителю Баранівського району довелося віднайти понад 85 тис. грн, які він заборгував своїй донці за останні 7 років.

Про це повідомляється на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

"На жаль, непоодинокими є випадки, коли лише засоби примусового впливу на боржників-аліментників змушують останніх згадати про свій батьківський обов’язок. Одразу й гроші знаходяться на погашення багаторічної заборгованості. От і жителя Баранівського району 4 постанови, винесені працівниками Баранівського районного відділу державної виконавчої служби, - про заборону виїздити за кордон, обмеження у праві керування автотранспортом, користування вогнепальною зброєю та полювання - одразу спонукали віднайти для забутої доньки понад 85 тис. грн, які він заборгував їй за останні 7 років", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку квітня мобільна група з ліквідації заборгованості з виплати аліментів навідала у Баранівському районі злісних неплатників аліментів.

Немає коментарів:

Дописати коментар