29 січня у Житомирській облдержадіністрації між Баранівською об’єднаною територіальною громадою та Українською асоціацією молодих фермерів підписано Меморандум про співпрацю.
Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.
Меморандум підписано в рамках проведення в Житомирській облдержадіністрації круглого столу, метою якого було напрацювання механізмів співпраці з групою датських інвесторів в реалізації проектів у сфері органічного землеробства в регіоні, а саме: ефективного вирощування нішевих культур та рослин, нетипових для Житомирської області.
У заході взяли участь представники Агенції регіонального розвитку Житомирської області, Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАУ), Баранівської міської ради, Української асоціації молодих фермерів (УАМФ), компанії «Органік стандарт» та датські інвестори, які озвучили зацікавленість у вирощуванні в Україні сорго.
За результатами перемовин, було досягнуто домовленість про вирощування органічного сорго на дослідному полі ЖНАУ. Якщо культура покаже гарні результати за погодних умов, то датчани мають намір вирощувати сорго на полях Баранівської громади.
Датські інвестори зацікавлені також у вирощуванні хрону. Вони сподіваються закуповувати урожай цієї рослини у окремих селянських господарствах. Проте ця продукція має бути сертифікована. Інспектор «Органік стандарт» Василь Шукалович запевнив присутніх, що сприятиме процесу отримання селянами сертифікатів органічної продукції, але разом із тим наголосив, що економічно вигідніше отримувати такі документи на кооператив.
Нагадаємо, до кінця року земля поза межами населених пунктів перейде у власність громад.
Продам їм розсаду хрону з свого городу.
ВідповістиВидалитиНу тепер заживемо...
ВідповістиВидалитиСорго хіба не виснажує землю? Тому мабуть ці датчани і не сіють у себе вдома.
ВідповістиВидалитиКоментарі мабуть сам адмін пише. Все під контролем)))
ВідповістиВидалитиА чого не льон чи жито?
ВідповістиВидалитиА правда чого не льон? Душко ще в листопаді розказував про підприємців, які будуть у нас вирощувати і переробляти льон.
ВидалитиВін весь час щось розповідає, тільки результату ноль і гроші з бюджету невідомо куди діваються.
ВидалитиЧому невідомо куди? Лише на зарплати апарату міської ради щомісяця йде приблизно півтора мільйона гривень. Вони ж собі відразу після виборів першим же ріщенням затвердили 100% премії і 250% надбавки. Але ви не здавайтесь, бекайте далі анонімними баранами на всяких сайтах.
ВидалитиІнвестори це добре. Зрештою це нові робочі місця.
ВідповістиВидалитиСпочатку треба щоб земля перейшла в громаду, а вже потім інвестора шукати.
ВідповістиВидалитиЛюди добрі!!! Чи ви подуріли, після хрону, хрен вам що буде далі родити на цій землі!!! ПОДУМАЙТЕ , ЩО КРАЩЕ СІЯТИ.
ВідповістиВидалитиПовністю згоден! Вивести потім хрін не можливо. Земля пропала
ВидалитиХтось наб'є кармани ну а люди це вже
ВідповістиВидалитиНе будуть вони тут нічого вирощувати, сорго в нашій кліматичній зоні не дає бажаного врожаю.
ВідповістиВидалитиЯка різниця що вирощують? Все одно все поїде за кордон. А нам, як завжди, привезуть лише порошки. Чи може ви думали, що кетчупи, майонези, пиво і т.д. у нас зроблені з натуральних продуктів? Смачного)
ВідповістиВидалитиУвага! Під приводом хрена і лапши на вуха відбувається просте розбазарювання землі ну а далі закріпачення . Землю баронам !!!!! Не так ??????? Схеми !!!!!!! Приклад навколишні села - заходили солодко а зараз з пістолями за людьми бігають.
ВідповістиВидалитиЧого ви скиглите? Кого обрали те й маєте!
ВідповістиВидалитиДійсно правду люди пишуть...
ВідповістиВидалити