Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

08 лютого 2018

У Баранівській гімназії провели змагання з волейболу серед школярів громади


2 лютого на базі Баранівської гімназії відбулися змагання з волейболу «Шкільна волейбольна ліга» серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Баранівської об’єднаної територіальної громади.

Про це місто Баранівка повідомили у відділі освіти міської ради.

У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків: дві команди Баранівської гімназії (старша та середня групи), команда Баранівської школи № 2 та команди Кашперівської, Полянківської і Зеремлянської шкіл та 4 команди дівчат: дві команди Баранівської гімназії (старша та середня групи), команда Баранівської школи № 2 і команда Кашперівської школи.

Головний суддя змагань - учитель фізкультури Баранівської гімназії Іван Тодоренко.

У результаті І місце серед юнаків посіла команда Баранівської гімназії, ІІ місце - Кашперівської школи, ІІІ місце - Баранівської школи № 2. Серед дівчат І місце у команди Баранівської гімназії, ІІ місце - Кашперівської школи; ІІІ місце - Баранівської школи № 2.

Команди юнаків та дівчат середньої групи стали переможцями у своїй категорії та будуть брати участь у подальших етапах змагань з волейболу «Шкільна волейбольна ліга».

фото відділу освіти міськради

Немає коментарів:

Дописати коментар