У Баранівці по вул. Івана Франка, 1 (територія колишнього льонозаводу) відкрилась АВТОМИЙКА Телефонуйте: (063) 815-76-25.

15 жовтня 2017

Міськвиконком затвердив розцінки за навчання у Баранівській школі мистецтв


Виконавчий комітет міської ради встановив новий розмір щомісячної плати за навчання у Баранівській школі мистецтв. На 2017-2018 навчальний рік він становитиме від 50 до 100 грн.

За відповідне рішення (регуляторний акт) проголосували члени виконкому міської ради на засіданні, яке відбулося 29 вересня.

Як зазначено у додатку до рішення міськвиконкому, розмір щомісячної плати за навчання на 2017-2018 навчальний рік становитиме від 50 до 100 грн:
  • народні інструменти (баян, акардеон) - 80 грн;
  • струнно-смичкові інструменти (скрипка, гітара) – 80-90 грн;
  • духові та ударні інструменти - 50 грн;
  • фортепіано - 90 грн;
  • вокально-хорове мистецтво - 100 грн;
  • образотворче мистецтво - 100 грн;
  • хореографія - 100 грн.
Діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування повністю звільняються від оплати за навчання.

Також додаткові пільги з оплати за навчання встановлюються для дітей учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, дітей військовослужбовців та працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків.

Крім того, рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено додаткові пільги з оплати за навчання у розмірі 50 % для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Як зазначено у Положенні про встановлення розміру плати за навчання, у разі захворювання учня, плата за навчання за перший місяць хвороби вноситься повністю, в наступні місяці - в розмірі 50 %, при наявності відповідної медичної довідки та заяви батьків.

Немає коментарів:

Дописати коментар