Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

03 серпня 2017

На початку вересня у Баранівці на річці Случ запустять міні-гідроелектростанцію


НКРЕКП прийняла рішення видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електроенергії ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн». Засіданна комісії відбулося 3 серпня.

Про це повідомляється на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому було ухвалено рішення видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії: Товариству з обмеженою відповідальніст.ю «Сайенс Інновейшн Продакшн»", - йдеться у повідомленні.

Як зазначено в Обґрунтуванні до рішення, заявлена (встановлена) потужність генеруючого обладнання міні-гідроелектростанцію складає 382 кВт. Згідно з наданої Відомості про місця та засоби провадження господарської діяльності з виробництва електроенергії, та наданої технічної документації, ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» планує здійснювати виробництво електроенергії на МГЕС, розташованої на річці Случ у місті Баранівка, з метою її подальшого продажу в Оптовий ринок електроенергії (ОРЕ) за «зеленим» тарифом.

За словами директора ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» Дмитра  Нікуліна, безпосередньо отримати ліцензію "на руки" компанія має протягом 5 днів. Після чого, завершивши оформлення всіх необхідних документів, запустити МГЕС у постійну роботу.

"Ліцензія вступить в дію з 1 вересня. За цей час ми плануємо отримати Свідоцтво про право власності на землю. Доречі, це має буде 4 серпня. З цією метою ми виїжджаємо завтра вранці у Баранівку. Потім процедура оформлення документів щодо подальшого продажу електроенергії за «зеленим» тарифом. На це, згідно процедури, піде ще до 15 днів. Думаю на початку вересня ми запустимо електростанцію у постійну роботу. Коли ми визначимося з точною датою запуску, то обов'язково організуємо урочисте відкриття і влаштуємо з цього приводу для місцевих жителів невеличке свято", - розповів Дмитро Нікулін.

Нагадаємо, 8 червня представники компанії «Сайенс Інновейшн Продакшн» та CINK Hydro Energy провели пробний пуск міні-ГЕС на річці Случ у Баранівці.

Немає коментарів:

Дописати коментар