24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

02 серпня 2017

Баранівські майстрині представили свої роботи на святі «Лесині джерела»


Майстри народної творчості з Баранівської тергромади представили свої роботи на міжнародному святі літератури і мистецтва «Лесині джерела», яке відбулося 29 липня у місті Новоград-Волинький.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

"Баранівську громаду на даному заході представляли у виставці декоративно-прикладного мистецтва «Містечко майстрів» - майстри народної творчості Ольга Богун (плетіння з соломи) Руслана Ткачук (флористика), Наталія Тодоренко (лялька-мотанка) та Валентина Муравська (вишивка). Під час свята проходив XVII Всеукраїнський конкурс автентичного сольного співу «Животоки». У конкурсі взяла участь вихованка Баранівської школи мистецтв Світлана Дерев’янко (керівник Олена Тимощук)", - йдеться у повідомленні.

Також у рамках свята на імпровізованих майданчиках проходили виступи аматорських фольклорних колективів Житомирщини. На одному з таких майданчиків також виступив народний фольклорний колектив «Льонок» Будинку культури села Смолдирів.Немає коментарів:

Дописати коментар