11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

17 липня 2017

У селі Кашперівка провели святкову виставку «Рушниками квітне Україна»


З метою розвитку народних традицій, звичаїв та обрядів на території Баранівської громади 12 липня у сільському парку Кашперівки організували святкову виставку «Рушниками квітне Україна».

Крім рушників на ній були представлені вишиті сорочки, картини, доріжки, килими, наволочки, скатертини, плетені вироби з лози, картини з бурштину, вироби з соломи та полотна художників Баранівського району.

Також відбулася концертно-розважальна програма за участі художньої самодіяльності Будинків культури сіл Смолдирів та Суємці, вихованців Баранівського міського Будинку дитячої творчості та артистів міського Будинку культури ім. Анатолія Пашкевича.

Під час свята працювали дитячі атракціони, виїзна торгівля, польова кухня, а кулінарні майстрині пригощали гостей та місцевих жителів різними смаколиками.фоторепортаж дивіться тут

3 коментарі:

 1. Анонім18.07.17, 21:23

  Уже не один рік у Кашперівці проводиться "Свято Рушника", і щороку кашперівські майстрині вражають усіх гостей своєю майстерністю й талантом. Так і далі тримати!

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім18.07.17, 22:10

  Чудове свято, чудове село, чудові люди.

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім21.07.17, 20:32

  Добре що в них є чудовий Володимир Євгенович

  ВідповістиВидалити