Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

23 червня 2017

У Баранівському лісмисгоспі продовжують модернізувати деревообробне виробництво


У Баранівському лісомисливському господарстві у квітні закупили, а вже у травні запустили нову сушильну камеру польського виробництва АКSN-1/100, потужністю 100 кубічних метрів за один цикл.

Про це місто Баранівка повідомила головний економіст ДП «Баранівське лісомисливське господарство» Олена Стецюк.

За словами директора підприємства Анатолія Остудімова, запуск нової сушильної камери дозволить збільшити кількість просушеної продукції переробки, підвищити її якість та конкурентоспроможність, і як результат - збільшити надходження від реалізації. Адже продавати таку продукцію можна за більш вигідними цінами.

Запуск нової сушильної камери дозволить підприємству додатково отримати понад 4 тисячі кубічних метрів висушеної продукції переробки хвойних порід в рік.

Крім того, на підприємстві розпочали повну реконструкцію котелень лісопромислового комплексу, що обслуговують сушильне господарство.

Немає коментарів:

Дописати коментар