11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

12 червня 2017

У Баранівському районі двоє чоловіків ледь не спалили продуктовий магазин


7 червня у селі Смолдирів двоє чоловіків кинули на стіну місцевого продуктового магазину палаючу ганчірку. На шум вийшов власник магазину. Побачивши його, чоловіки сіли в автомобіль і втікли.

Про це місто Баранівка повідомили в Баранівському районному секторі Управління ДСНС України в Житомирській області.

"7 червня о 01:54 до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в магазині «Добриня» у селі Смолдирів. Пожежний підрозділ до гасіння пожежі не залучався, горіння було ліквідоване силами власників за допомогою підручних засобів", - йдеться у повідомленні.

За словами власників, близько 2-ої години ночі вони почули нехарактерний шум знадвору. Вийшовши на вулицю господар побачив, як двоє невідомих кинули на стіну магазину палаючу ганчірку і побачивши його, кинулись до автомобіля та втели. Як зазначено у повідомленні, вогнем було пошкоджено пластмасове оздоблення та вікно магазину.

Остаточну причину виникнення загоряння, а також суму збитку та врятованих матеріальних цінностей встановлюють фахівці. У результаті пожежі загиблих та травмованих немає.

фото Баранівського РС У ДСНС в Житомирській області

Немає коментарів:

Дописати коментар