Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

25 квітня 2017

Багатодітній родині з Баранівки недостатньо грошей для придбання нового житла


24 квітня у Житомирі з пологового будинку виписали з двома дітками (хлопчиком та дівчинкою) 31-річну Людмилу Заєць з Баранівки, яка на початку березня народила трійню: двох донечок та сина.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Житомир від 24 квітня.

"Зараз двоє із трійні почуваються добре, тому їх виписують, одна дівчинка залишатиметься в лікарні до повного одужання. Мама із дітками повертається у свій дім в Баранівку, де вдома їх чекають тато із ще двома маленькими братиками. Родина, у котрої вже п’ятеро дітей, живе у тісному однокімнатному будинку. Родина вже отримала із Баранівської міської ради 60 тис. грн, а з обласного бюджету їм планують виділити ще 50 тис грн. Однак цих грошей недостатньо для придбання нового житла, придатного для життя багатодітної родини. У Баранівській міськраді телефоном повідомили – грошей для купівлі житла у них немає, але ситуацію тримають на контролі", - йдеться у сюжеті.


Нагадаємо, третього березня 31-річна Людмила Заєць з Баранівки вже маючи двох синів - чотирирічного Владика та дворічного Данила, народила трійню: двох донечок та сина.