12 квітня 2017

Довбиські спортсменки завоювали призові місця на Кубку України з боротьби самбо

Вихованки Довбиської дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Кунаш та Іванна Процун завоювали 2 призових місця на Кубку України з боротьби самбо серед кадетів, який відбувся 8-9 квітня у Києві.

Про це місто Баранівка повідомила тренер команди Тетяна Щавінська.

"8-9 квітня у Києві відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів (до 16-ти років). Довбишську команду представляли 2 спортсменки: Тетяна Кунаш та Іванна Процун, які посіли треті місця у вагових категоріях до 48 кг та до 60 кг", - йдеться у повідомленні.

Усього було розіграно 20 комплектів нагород в індивідуальних видах програми (по 10 – у хлопців і дівчат), а також командний кубок, який виборола збірна Одещини.

Загалом спортмени з Житомирщини здобули 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Крім того, вихованці Довбиської ДЮСШ вибороли 2 призових місця на чемпіонаті Київської області з боротьби самбо серед кадетів 2003-2005 років народження, який відбувся 1 квітня у місті Боярка: Діана Щавінська (до 51 кг) - 1 місце, Андрій Гончарук (до 38 кг) - 3 місце.