Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

11 квітня 2017

У Полянках відремонтували дорожнє покриття на 6 вулицях та 2 провулках


У селищі Полянка провели ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття на 8 вулицях. Підсипано гравійно-пісчаною сумішшю та прогрейдеровано 6 вулиць та 2 провулки селища.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"За сприяння депутата Баранівської міської ради, директора ДП «Баранівське лісомисливське господарство» Анатолія Остудімова виконано ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття на 6 вулицях та 2 провулках селища Полянка. Підсипано гравійно-пісчаною сумішшю і прогрейдеровано вулицю і провулок Комарова, вулицю і провулок Шкільнийа також вулиці: Зарічну, Шевченка, Робітничу та Бузкову.

Крім того, нещодавно за сприяння голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського та директора лісмисгоспу Анатолія Остудімова, було направлено значну гуманітарну допомогу для малозахищених верств населення селища", - йдеться у повідомленні.


фото прес-служби РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар