24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

11 квітня 2017

У Полянках відремонтували дорожнє покриття на 6 вулицях та 2 провулках


У селищі Полянка провели ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття на 8 вулицях. Підсипано гравійно-пісчаною сумішшю та прогрейдеровано 6 вулиць та 2 провулки селища.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"За сприяння депутата Баранівської міської ради, директора ДП «Баранівське лісомисливське господарство» Анатолія Остудімова виконано ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття на 6 вулицях та 2 провулках селища Полянка. Підсипано гравійно-пісчаною сумішшю і прогрейдеровано вулицю і провулок Комарова, вулицю і провулок Шкільнийа також вулиці: Зарічну, Шевченка, Робітничу та Бузкову.

Крім того, нещодавно за сприяння голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського та директора лісмисгоспу Анатолія Остудімова, було направлено значну гуманітарну допомогу для малозахищених верств населення селища", - йдеться у повідомленні.


фото прес-служби РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар