11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

24 березня 2017

У Житомирській області хочуть створити ще чотири територіальні громади


У Житомирській області планують створити ще 4 об’єднані територіальні громади: Ємільчинську, Любарську, Глибочицьку та Овруцьку. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Відповідне рішення прийняли 24 березня у Житомирі на засіданні регіональної робочої групи під керівництвом голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми.

«Наша область – одна із лідерів у реформі децентралізації за підтримки віце-прем’єра Геннадія Зубка. Плануємо у цьому році 80 % території області охопити об’єднаними громадами. Приємно, що люди бачать позитивні результати у громадах і тепер самі є ініціаторами об’єднання», – зазначив Ігор Гундич.

Члени робочої групи проголосували за внесення змін до Перспективного плану формування територіальних громад для створення таких ОТГ:
  1. Любарська ОТГ: 38 населених пункти, на базі яких створені 20 органів місцевого самоврядування, у тому числі смт Любар (селищна рада) та 37 сіл (19 сільських рад). Обсяг доходів загального фонду (прогноз в умовах 2017 року) громади становитиме 112 млн 243,5 тис. грн.
  2. Ємільчинська ОТГ: 82 населені пункти, на базі яких створені 26 органів місцевого самоврядування, у тому числі смт Ємільчине та Яблунець і 3 села (2 селищні ради) та 77 сіл (24 сільські ради). Обсяг доходів громади становитиме 133 млн 703,3 тис. грн.
  3. Глибочицька ОТГ: до складу громади увійдуть 10 сіл, на базі яких створені 3 сільські ради. Обсяг доходів громади становитиме 44 млн 500,6 тис. грн.
  4. Овруцька ОТГ: 69 населених пунктів. Попередньо бюджет громади складе 90,5 млн грн.
Надалі питання внесення змін до Перспективного плану розглянуть депутати обласної ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар