11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

20 березня 2017

У Баранівському лісомисливському господарстві розпочали весняне садіння лісу


З 21 березня, у Міжнародний день лісів, в області триватиме Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках». Долучитися до створення лісових насаджень лісівники запрошують усіх бажаючих.

Про це повідомляє прес-служба Баранівського лісмисгоспу.

У зв’язку з ранньою весною, цього року посадка лісу почалась на кілька тижнів раніше. І лісівники, не гаячи дорогоцінного часу, взялися за відновлення лісу на зрубах та створення нових насаджень, тим самим збільшуючи площу зайнятої лісом території.

"Створення лісових культур весною 2017 року плануємо на площі 350 га під посадку лісових культур і 120 га під природнє поновлення. Станом на 21 березня 2017 року посаджено 188 га лісових культур, доповнення виконали на площі 101 га. Площа заліснення збільшилася в зв’язку з масовим всиханням хвойних насаджень. На 6 га плануємо створити плантації новорічних ялинок", - йдеться у повідомленні.

Одним з основних завдань лісової галузі є забезпечення розширеного відтворення лісів. Тобто створення нових лісових насаджень в обсягах, що перевищують їх вирубування.

Однією з умов створення стійких продуктивних і довговічних насаджень є організація місцевої насіннєвої бази. Вже в 2017 році заготовлено і перероблено 137 кг насіння сосни звичайної, при плані 85 кг (заготовлено шишок сосни звичайної 13730 кг), заготовлено і перероблено 12 кг насіння ялини, при плані 10 кг (заготовлено шишок ялини 600 кг).

Все далі більшої популярності набирає вирощування декоративних видів чагарників та дерев для озеленення шляхом черенкування. Для перспективи розвитку підприємства у лісництві побудували теплицю під склом, де проводиться зелене черенкування.

"У 2017 році, як і минулоріч, плануємо виростити укорінених живців декоративних порід в кількості 4000 штук. Вирощуються, і маємо можливість для реалізації, такі породи як: ялівець козацький, ялівець китайський, туя західна та кипарисовик різних форм, тис ягідний, ялина, спірея. Закладено маточні плантації для живцювання та шкілки декоративного садивного матеріалу. Шукаються і застосовуються все нові шляхи вирощування лісових культур за новими перспективними технологіями", - зазначає прес-служба.

1 коментар:

  1. Анонім22.03.17, 13:03

    шкода лишень, що цього не бачать наші "борці за справедливість", які гвалтом репетують, що все вирубають. а насправді приємно бачити, що вирізані ділянки (взимку)уже майже всі засаджені. респект

    ВідповістиВидалити