11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

30 березня 2017

Суд призначив стягнути з двох жителів Баранівського району майже 220 тис грн


Суд у примусовому порядку зобов’язав двох мешканців Баранівського району відшкодувати 219 тис грн. завданої шкоди навколишньому природньому середовищу незаконною порубкою дерев.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"Позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про стягнення завданої незаконною порубкою дерев навколишньому природньому середовищу шкоди двома жителями Баранівського району судом задоволено у повному обсязі.

Йдеться про те, що два місцеві жителі у квітні минулого року вчинили незаконну порубку дерев на території Довбиського лісництва, що належить ДП "Баранівське лісомисливське господарство", розташованого неподалік села Дорогань Баранівського району.

Зокрема, з корисливих мотивів, за допомогою бензопили марки «Урал», без відповідного дозволу зрізали 25 сироростучих дерев породи дуб, загальним обсягом 21 м3, вартість яких, відповідно до Постанови Кабміну України «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу», становить 219 тисяч гривень.

Дії зловмисників кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, за ст. 246 Кримінального Кодексу України. Вироком суду обох визнано винними у скоєнні злочину та призначено покарання у виді штрафу. Однак «чорними лісорубами» добровільно не відшкодовано завданої довкіллю шкоди. Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру, за результатами яких суд зобов’язав їх у примусовому порядку відшкодувати завдану незаконною порубкою дерев навколишньому природньому середовищу шкоду у повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар