11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

23 лютого 2017

У Рогачівській школі відзначили Міжнародний день рідної мови


21 лютого у Рогачівській школі відзначили Міжнародний день рідної мови. До вшанування цієї події долучилися вихованці шкільного лялькового театру, дошкільнята та учні початкової ланки.

Про це місто Баранівка повідомили у відділі освіти міської ради.

"Гості свята мали змогу ознайомитися з історичним минулим села Рогачів, місцевої школи, переглянути інсценізацію казки «Рукавичка» у виконанні вихованців шкільного лялькового театру під керівництвом учителя світової літератури Горбач С.М. Цікавими та безпосередніми були виступи дошкільнят й учнів початкової ланки.

Душевно і щемно присутні сприйняли поетичні рядки у виконанні місцевих поетів-аматорів - учителя початкових класів Дмитренко Т.А. та працівника місцевого фельдшерсько-акушерського пункту Гайдайчук Т.І., які поділилися власними роздумами про найдорожче: любов до рідного краю, батьківської домівки, української мови, віршованим словом передали тривогу кожної матері, яка чекає сина з АТО", - йдеться у повідомленні.
фото відділіу освіти міськради

Немає коментарів:

Дописати коментар