11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

24 лютого 2017

Ремонт мосту біля села Рудня-Пошта на стадії завершення, - Житомирська ОДА


Будівництво мосту біля села Рудня-Пошта на трасі Житомир-Чернівці майже завершено. За словами підрядника забезпечити проїзд по мосту можливо у термін до 8 березня за умови сприятливих погодних умов.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

"За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича, 24 лютого управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації провело перевірку ходу ремонту.

Підрядником ТОВ «Волинська мостобудівельна компанія» здійснено монтаж монолітних плит, встановлено перильне металеве огородження.

Для відновлення руху транспорту через міст необхідно влаштувати оклеювальну гідроізоляцію та двошарове асфальтобетонне покриття на мосту.

За словами підрядника виконати ці роботи та забезпечити проїзд по мосту можливо у термін до 8 березня за умови сприятливих погодних умов.

Довідково. Підрядником розпочато ремонтні роботи по мосту біля с. Рудня-Пошта Житомирського району у серпні 2016 року. З державного бюджету на виконання робіт виділено близько 4,2 млн грн", - йдеться у повідомленні.фото з сайту Житомирської ОДА

Немає коментарів:

Дописати коментар