Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

02 лютого 2017

У Баранівському районі відкрили пункти збору допомоги для жителів Авдіївки


У Баранівському районі з 1 по 4 лютого діятимуть три пункти збору гуманітарної допомоги для населення міста Авдіївка Донецької області, яке постраждало внаслідок обстрілів бойовиками.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"Баранівська районна державна адміністрація звертається до усіх мешканців району взяти участь у зборі гуманітарної допомоги для м. Авдіївка Донецької області, в якому через артилерійські та ракетні обстріли з боку бойовиків припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання", - йдеться у повідомленні.

Пункти збору гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки організовано за адресами:
 • Баранівська райдержадміністрація, вул. Соборна, 12, І-й поверх, тел.: 3-10-20;
 • Кам’янобрідська селищна рада,вул. Леніна, 22, тел.: 71-1-22, 71-1-35;
 • Першотравенська селищна рада, вул. Щорса, 6 ,тел.: 61-3-88, 61-2-44.
Усі бажаючі можуть долучитися до благодійної акції: принести теплі речі, продукти харчування, медикаменти, постільну білизну, ковдри та інші необхідні предмети побуту.

Пункти збору діятимуть з 15.00 1 лютого до 15.00 4 лютого.

Перелік потреб по м. Авдіївка Донецької області:
 • Пересувні котельні на твердому паливі потужність від 200 кВт: для підключення лікарні, школи;
 • Генератори потужністю від 100 до 200 кВт: насосної станції, заправної станції;
 • Мобільні автономні джерела живлення;
 • Теплові пушки;
 • Дизельне паливо (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);
 • Тверде паливо (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);
 • Бензин (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);
 • Моторна мастила (для техніки);
 • Польові кухні (мобільні, пересувні);
 • Ліжка, розкладушки, матраци, ковдри (пледи), подушка, постільна білизна (необхідна кількість 10 тис. комплектів);
 • Медикаменти для надання першої необхідної допомоги;
 • Харчові набори (для швидкого приготування їжі та інша консервована їжа, чай, кава, цукор та інша);
 • Одноразовий посуд;
 • Дитяче харчування (сухе);
 • Памперси для дорослих та дітей;
 • Теплий одяг (дорослий та дитячий усіх розмірів);
 • Мобільні прилади для освітлення;
 • Свічки;
 • Термоси для розвозу їжі великого об’єму.

22 коментарі:

 1. Анонім04.02.17, 20:00

  Що ми робим? Ось подяка від жителів Авдіївки!!!
  -"А гдє ещё гуманітарка? А почєму каша не грєчнєвая і когда будєт мясо? Убєріте свою армію, із-за нєё по нам стрєляют. На хєра ти прієхал на мой Донбас?"

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім05.02.17, 09:26

  А де наша доблесна Баранівська ОТГ? Чи її не цікавлять подібні проблеми???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім05.02.17, 23:17

   Голова Баранівської ОТГ Душко А.О. поїхав вчитись на коректировщика, бо як він каже що сил і зла на нас Українців у нього не вистачає.
   А я їду вчитись на снайпера,тому шо такі ган....ни як він вже заї.....ли!!!

   Видалити
 3. Анонім05.02.17, 20:29

  Доблесна ОТГ, хай займається тут і тим чим їй треба. А питання допомагати чи ні - це питання індивідуально кожного.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім06.02.17, 11:34

   Це не індивідуальне питання, а доручення губернатора, тільки доблесна ОТГ його чомусь ігнорує.

   Видалити
  2. Анонім06.02.17, 20:51

   І правильно ігнорує, не треба сепаратюг годувати, краще нагодуйте своїх бійців в окопах під Авдієвкою.

   Видалити
  3. Анонім07.02.17, 19:50

   Ігнорує тому що шайтан проросійський.Він і його команда прикрились під символікою "УКРОП" що значить Український Опір.Доводжу до відома що після того як з*явилась партія під такою назвою наші бійці в АТО позривали з себе шиврони з написом "УКРОП"!!! Ця пітушня нічого общого не має з патріотизмом, і з них ще за таке буде запит. Подивіться хто вони в минулому; голова Душко екс-регіонал,заступник Кокітко екс-регіонал і тд.тп.(Напоминають Ющинка з Тимошенко,та і доля вних буде такаж!!!!). Далі буде...

   Видалити
 4. Анонім06.02.17, 14:21

  Мені дуже цікаво даже збоку Душко мені ніхто. Щож це за снайпер такий має бути без признаку розуму і щож тобі Душко особисто зробив поганого. Одна людина з зрозумілих причин має ненависть і це Вельчинський. Але він розумна людина і такоі ху---ні не напише. А відносно допомоги це дійсно питання кожного. Як на мене хай допомагають ті хто возить вугілля по ціні Роттердам плюс

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім06.02.17, 19:40

   Дуже влучно сказано!!!

   Видалити
  2. Анонім06.02.17, 21:16

   Ти прав снайпер не напише.То щоб знали до чого вже доводите людей....

   Видалити
  3. Анонім07.02.17, 23:32

   "даже збоку Душко мені ніхто" - далі і писати нічого не треба...

   Видалити
  4. Анонім08.02.17, 20:00

   Тобі цікаво хто снайпер?Пиши хто ти-познайомишся.Розтолкую "Щож це за снайпер такий має бути без признаку розуму"що у снайпера:холодне- сердце,металеві- нерви,крепка- сила волі,рука- не тремтить.

   Видалити
 5. Анонім08.02.17, 00:13

  З доброго дива таборський космонавт може образити, принизити, обізвати любого. Причому, сьогодні ти з ним каву пєш, а завтра він вибудовує такі взаємовідносини, як ворог.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім08.02.17, 12:41

   Я тут новинька но мені сподобалась дискусія,а можна розшифровати хто такий "таборський космонавт"??? Одного космонавта знаю а ось таборського...Доречі я психіатр!

   Видалити
  2. Анонім08.02.17, 13:16

   Видно, що новИнька, якщо пишеш так безграмотно, маючи диплом спеціаліста-психіатра (за твоїми словами). Зайди на сайт мерії, який аж зашкалює космічними обіцянками й піаром, прочитай біографію мера і все зрозумієш. У нас уже Нью-Васюки, а не Баранівка, якщо вірити сайту! А насправді нечищені дороги, люди ледве добираються по хліб через кучугури. Бідні ті села, що приєдналися! Раніше там хоч часом розчищалися вулиці, а тепер всі про них забули.

   Видалити
  3. Анонім08.02.17, 16:35

   А кому ті села треба? Меру? Не смішіть. Він в Баранівці за стільки років нічого не зробив, а ти про села... Зарплату собі і своїм лакеям по 20 тисяч - це він перший, на першій же сесії зробив. На наступній сесії дерибан землі. А ви чекайте на дороги, мости і т.д. От вже дійсно барани в чанах.

   Видалити
 6. Анонім08.02.17, 16:54

  По грамотності не напрягаюсь так як тут даже Душко-космонавт без грамотно строчить.Тільки він не "космонавт" а "інопланетянин", ну так люди кажуть, його порівнюють з бувшим мером Київа Черновецьким. Знаїте, а дійсно клоун ще той хоча ще й с....ка, перед виборами боявся що крім Баранівки за нього більше ні одне село не проголосує мав неуважність висловити-Цитата:- Як тій сільській смердоті донести щоб голосовали за мене!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім08.02.17, 22:27

   Значить всетаки це правда що він так про людей каже, я то думав що видумки!

   Видалити
 7. Анонім08.02.17, 23:17

  Вільчинсикий газельку-Соболя з терцентру на Авдієвку передав. Оце патріот. Спочатку всю гуманітарку три дня вивозив, потім мєбель. Багато Борисович хотів приданого до Душка з собою взяти, а той жостко замість нього Ціцюру. Як Сус звіти пішов там труби обрізають, від морозу батареї порвало, газ відрізали, замеканіє елєктропроводки, вікно розбили і шифер зірвали, хтось через гору хотів залісьти. Кабель телефоний зтирили. Оце хазяї. Фіртку на металі знайшли. Бардак.

  ВідповістиВидалити
 8. ДЕПУТАТ09.02.17, 08:31

  Шановний адмін! Є пропозиція забрати підпис з коментів АНОНІМ, як і на всіх нормальний цивілізований сайтах. Потрібно зробити прив'язку до сторінки у соц.мережі. Кожний потрібно щоб відповідав за свої написані слова. На сьогодні по іншому як "сайт анонімім" назвати не можна. Написати можна будь-що і цим самим образити честь і гідність людини. Якщо є конкретні факти - пишіть, будемо обговорювати, а ні - не потрібно тут гадити. Щодо дерибану землі - то це повна брехня, новообрані депутати ще жодного рішення із земельних питань не приймали.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Віктор09.02.17, 11:07

   Щодо дерибану землі, приходьте на наступну сесію, вона вся привсячена виключно "земельним питанням". Щодо анонімів, то ви ж самі написали анонімно. Анонім пропонує заборонити анонімні коментарі. Смішно. Я, наприклад, теж за те, щоб всі писали не анонімно, але за великим рахунком мені байдуже. Розумна людина завжди відділить правду від брехні. Зрештою, це питання до адмінів. Я би в свою чергу запропонував зробити окремо від сайту форум. Тому що обговорювати, погодьтеся, завжди є що, а на весь наш район це єдиний сайт, де взагалі можна писати. Всі решта взагалі не мають вікна для написання коментарів.

   Видалити
  2. Віктор,підтримую по поводу форуму,але писати можна в ФБ сторінці там викладаїться ця сама інформація,хотя чесно кажучи не зручно.

   Видалити