Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

10 січня 2017

Мешканець Баранівського району зберігав під матрацом марихуану


4 січня до поліції надійшов рапорт про те, що під час проведення санкціонованого обшуку квартири жителя села Климентіївка Баранівського району було виявлено та вилучено марихуану.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"У літній кухні, на ліжку, під матрацом було виявлено поліетиленовий пакет з двома іншими поліетиленовими пакетами всередині, наповненими подрібненою рослинною масою світло-зеленого кольору зі специфічним запахом", - йдеться у повідомленні.

Вилучену масу опечатали та направили до Житомирського НДЕКЦ МВС України. За висновками судового експерта стало відомо, що вилучена рослинна маса є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, обіг якого заборонений.

Загальна кількість вилученого канабісу - 54,412 г. Підозрюваний пояснив, що наркотичний засіб він використовував для власних потреб. Наміру на збут наркотичного засобу не мав.

Немає коментарів:

Дописати коментар