Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

27 січня 2017

У Баранівці знову говорять про можливе забруднення річки Случ нечистотами з Мирополя


У Мирополі припинила роботу ВАТ «Миропільська паперова фабрика», в тому числі й очисні споруди, які мали б також очищати і каналізаційні стоки селища, де проживає близько 4 тисяч населення.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

У грудні 2016 року Романівським РЕМ припинено електропостачання приміщень фабрики і КНС та очисних споруд, які приймають стоки від населення. У зв’язку з цим нечистоти через перелив у КНС, що знаходиться на території фабрики потрапляють у річку Случ. Про даний факт свідчать і характерні запахи на березі річки”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, у селищі побувала делегація Баранівської міської ради.

Миропільський селищний голова Валерій Гиндич направив листи у державні структури та отримав протокол засідання комісії з ТЕБ і НС Романівської райдержадміністрації, в якому Миропільській громаді пропонується прийняти у власність комплекс очисних споруд, що належать ВАТ «Миропільська паперова фабрика».

Однією з умов заключення угоди на постачання електроенергії є наявність документів на право власності на майно об’єкта (таких документів у голови ОТГ немає, та й бути не може, адже очисні споруди є невід’ємною частиною технологічного процесу фабрики і є власністю ВАТ «Миропільська паперова фабрика»). Вихід з даної ситуації повинен бути знайдений на рівні вищого керівництва. Перш за все потрібно знайти того власника, який уповноважений приймати рішення про відчуження частини майна (КНС та очисних споруд) паперової фабрики та передачі їх у власність громади чи комунального підприємства. Лише тоді можна буде виконати рішення комісії ТЕБ і НС”, - зазначає прес-служба.

2 коментарі:

  1. Анонім02.02.17, 12:43

    Говорили-балакали, сіли та й заплакали... Баранівка, як завжди, тільки говорить і піариться на проблемах. Случ від розмов чистішою не стане!

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім10.02.17, 17:39

    І що? Які новини? Результати? Так все і тіче в Случ? І що далі? Що буде весною?

    ВідповістиВидалити