11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

26 грудня 2016

Баранівській райлікарні подарували камери для зберігання стерильних виробів


Баранівська райлікарня та центр первинної медико-санітарної медицини отримали у подарунок від благодійного фонду «Благодар Органік» камери для зберігання стерильних виробів та медичні препарати.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"Із чудовими подарунками під Новий рік до нашого району нещодавно завітала генеральний директор групи компаній з органічного землеробства Bio Farm Organic Світлана Віязловська. Програми фонду «Благодар Органік» спрямовані на збереження довкілля, захист материнства і дитинства, попередження соціального сирітства, поліпшення здоров'я і добробуту членів громади, сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища громад Романівського та Баранівського районів.

У рамках благодійної діяльності фонду Світлана Віязловська вручила заступнику головного лікаря Баранівської КЦРЛ Олені Ніколайчук документи щодо передачі камер для зберігання стерильних виробів, а також головному лікарю комунальної установи «Баранівський центр первинної медико-санітарної медицини» Володимиру Сусу - медичні препарати «Біфрен», «Єврорампіл». Спілкучись з медичним персоналом благодійниця побажала усім міцного здоров'я та запевнила у подальшій підтримці та допомозі", - йдеться у повідомленні.

фото з сайту Баранівської РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар