11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

25 грудня 2016

Школярі Баранівського району зібрали бійцям АТО подарунки до новорічних свят


Напередодні новорічних свят школярі Баранівського району власноруч виготовили прикраси для ялинок, які встановлені на блокпостах в зоні проведення АТО та підготували для бійців вітальні листівки.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському районному методично-інформаційному центрі.

"Напередодні Святого Миколая відділ освіти райдержадміністрації спільно з районною радою ветеранів провів акцію «Подаруй свято мужньому солдату». Учням шкіл запропонували виготовити різдвяні листівки-привітання, листи-подяки, новорічні прикраси, поробки для ялинок, встановлених на блокпостах у зоні АТО", - йдеться у повідомленні.

У благодійному заході взяли участь 10 шкіл району: Баранівська, Першотравенська, Полянківська, Кам'янобрідська, Кашперівська, Зеремлянська ЗОШ I-III ступенів, Баранівська гімназія та Суємецька, Острожецька і Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Серед подарунків, які волонтери повезуть в АТО, можна було побачити не лише новорічні прикраси, але й продукти харчування, і навіть в'язані шкарпетки, їх для воїнів АТО вже не вперше в'яже жителька села Дубрівка Любов Алексюк. За період АТО більше 500 пар теплих шкарпеток, вив'язаних майстринею, було відправлено в зону бойових дій.

Результати дитячих старань баранівські волонтери передали мотопіхотному і танковому батальйонам 30-ої бригади, а також танковому батальйону 92-ої бригади.
Немає коментарів:

Дописати коментар