11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

19 грудня 2016

У банкоматах Приватбанку в Житомирі немає готівки, каси закривають


19 грудня термінали Приватбанку у Житомирі перестали видавати готівку, а каси терміново закривають. Отримати готівку за карткою фізичної особи-підприємця не вдалося в жодному з 4 банкоматів.

Про це повідомляється на сайті Житомир.info

"19 грудня термінали Приватбанку перестали видавати готівку, а каси терміново закривають. Про це Житомир.info розповіли читачі. Кореспонденти нашого сайту переконалися, що проблема дійсно має місце.

Опівдні 19 грудня отримати готівку за карткою фізичної особи-підприємця не вдалося в жодному з чотирьох банкоматів, а тому числі банку «Аваль». З зарплатної картки зняти гроші можливо, але тільки в тих банкоматах, де є кошти. Переважна більшість банкоматів Привату повідомляють, що кошти закінчилися.

Зняти готівку через каси Приватбанку теж неможливо, бо вони терміново закрилися по всьому Житомиру – так нашим колегам пояснила працівник відділення Приватбанку.

У прес-службі Приватбанку в Житомирі Житомир.info повідомили, що будь-які коментарі з цього приводу до 14 години заборонені, оскільки о 14 годині очікується прес-конференція голови правління банку Олександра Дубілета із представниками Нацбанку.

З власних джерел вдалося дізнатися, що каси закриваються у зв’язку з ревізією з боку Фонду гарантування вкладів, це стандартна процедура при націоналізації. Вона разова і нетривала  - каси відкриють одразу після того, як в них перерахують готівку", - йдеться у повідомленніфото з сайту Житомир.info

Нагадаємо, Мінфін та Нацбанк зробили спільну заяву щодо ПАТ «Приватбанк».

5 коментарів:

 1. Анонім19.12.16, 13:48

  Доборолась Украiна...

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім19.12.16, 14:06

  В анкоматі іншого банку можна зняти

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім19.12.16, 14:28

  Не панікуйте, проведуть ревізію готівки і все запрацює.

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім19.12.16, 14:33

  в приміщені"Приват" банкомат видає готівку

  ВідповістиВидалити