11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

22 листопада 2016

У Баранівське відділення поліції шукають двох дільничних офіцерів


21 листопада у Житомирській області розпочався відбір дільничних офіцерів поліції. Зокрема 2 вакансії на цю посаду передбачені у Баранівському відділення поліції. Відбір триватиме до 5 грудня.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

«Із сьогоднішнього дня розпочався конкурсний процес заміщення 58 вакантних посад дільничних офіцерів поліції у територіальних підрозділах поліції Житомирщини. Відтак громадяни, які мають бажання служити у поліції та відповідають усім критеріям відбору, вже відсьогодні можуть подавати заявки на участь у конкурсі», - розповів т.в.о. начальника головного управління Національної поліції області Андрій Мамульчик

Відбір майбутніх шерифів триватиме з 21 листопада по 5 грудня 2016 року. У цей період усі бажаючі можуть подати заявку, заповнивши онлайн-анкету. Процес відбору складається з окремих етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього.

Одним із завершальних етапів процесу відбору кандидатів на службу є засідання поліцейської комісії, на яких будуть розглядатися рейтинги конкурсантів.

«Процес відбору кандидатів у поліцію якісно відрізняється від аналогічного процесу у колишню міліцію. Завдяки оприлюдненій у загальнодоступній мережі Інтернет інформації людина самостійно і безконтактно вирішує для себе, чи може вона претендувати на посаду дільничного і чи влаштовують її умови», - зазначив голова поліцейської комісії ГУНП в Житомирській області радник міністра внутрішніх справ Віталій Француз.

Що стосується кандидатів, то з-поміж усіх бажаючих на відповідні посади можуть претендувати й колишні працівники поліції, які звільнилися без негативних мотивів.

Загальна тривалість конкурсу складає близько 4 місяців, за його результатами формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції.

Ознайомитися з усіма умовами і безпосередньо заповнити онлайн-анкету кандидати можуть на офіційному веб-сайті ГУНП в Житомирській області.

Також з 21 листопада для кандидатів розпочав роботу кол-центр, де можна отримати довідкову інформацію за телефонами (067) 412-62-28, (093) 826-27-10 або електронною поштою konkurs-police@ukr.net щодня у будні з 9:00 до 18:00.

фотокопії з сайту ГУНП в Житомирській області

Нагадаємо, у Житомирській області оголосили конкурс та шукають начальників 6 відділень поліцій, серед яких і начальника Баранівського відділення поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар