24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

31 жовтня 2016

Вчителька з Баранівського району стала чемпіонкою з настільного тенісу


Вчителька початкових класів Наталія Черняхович з смт Довбиш стала абсолютною чемпіонкою з настільного тенісу серед жінок у зональних змаганнях серед вчителів, які відбулися у місті Новоград-Волинський.

Про це повідомляється на сторінці Баранівського районного методично-інформаційного центру у соцмережі Facebook.

"Педагоги Баранівського району взяли участь у зональних змаганнях спортивних ігор серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, які відбулися 22 жовтня у Новограді-Волинському. Наші вчителі боролися а перемогу в змаганнях з волейболу, міні-футболу та настільного тенісу. Абсолютною чемпіонкою в одиночних змаганнях серед жінок з настільного тенісу стала Наталія Черняхович, учителька початкових класів Довбиської школи, а волейболісти, капітаном яких був Володимир Степаницький, учитель фізичної культури Кашперівської школи, вибороли ІІ місце", - йдеться у повідомленні.фото з соцмережі Facebook

Немає коментарів:

Дописати коментар