11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

24 жовтня 2016

Баранівські поліцейські затримали злочинця, який вчинив розбійний напад


22 жовтня працівники карного розшуку Баранівського відділення поліції затримали жителя Хмельницької області, який на початку жовтня вчинив розбійний напад поблизу села Йосипівка.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"22 жовтня працівниками карного розшуку Баранівського відділення поліції, за рішенням Баранівського районного суду, затримано жителя міста Старокостянтинів Хмельницької області за підозрою у вчиненні розбійного нападу, скоєного 5 жовтня 2016 року поблизу села Йосипівка Баранівського району. Затриманий у вчиненні розбійного нападу частково зізнався. Наразі проводяться слідчо-оперативні дії", - повідомили у відділенні поліції.

Нагадаємо, на початку жовтня баранівські поліцейські звернулися до громадян з проханням допомогти встановити особу злочинця, який вчинив розбійний напад поблизу села Йосипівка Баранівського району та зник у невідомому напрямку.

Немає коментарів:

Дописати коментар