Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

03 жовтня 2016

Депутати Баранівської міськради зберуться на чергову сесію 5 жовтня


5 жовтня о 14:00 депутати Баранівської міськради зберуться на чергову, 11 сесію, щоб внести зміни до міського бюджету, розглянути земельні питання та звернення громадян, установ та організацій.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

«Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати одинадцяту сесію 7-го скликання  Баранівської міської ради 05 жовтня  2016 року о 14:00 год. у залі засідань міської ради», – йдеться у повідомленні.

Порядок денний:
 1. Про внесеннязмін до міського бюджету.
  Доповідач: Олена Дем`янюк – головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку – головний бухгалтер.
 2. Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції міської ради.
  Доповідач: Юрій Оханський – секретар ради.
 3. Земельні питання.
  Доповідач: Олена Шевчук – спеціаліст міської ради з питань земельних ресурсів.
 4. Різне. Доповідач: Юрій Оханський – секретар ради.
Як повідомили у міській раді, з проектами рішень можна ознайомитися на дошці оголошень міської ради або у секретаря міськради Юрія Оханського (2-й поверх, каб.№ 9).

1 коментар:

 1. Анонім05.10.16, 09:10

  Толку з тих сесій ніякого. Голосують завжди за ті зміни до бюджету, які мер уже встиг внести, ще до сесії. Толя робить, що хоче, а депутати, як маріонетки, це узаконюють.

  ВідповістиВидалити