Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

26 вересня 2016

У Баранівці до державної власності повернуть гуртожиток площею майже 600 кв. м.


Рівненський апеляційний господарський суд підтримав та залишив у силі рішення суду першої інстанції щодо оформлення права власності на будівлю гуртожитку у Баранівці площею майже 600 кв. м.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"Позицію прокуратури Житомирської області щодо незаконності оформлення права власності та відчуження приміщення гуртожитку площею 593 кв. м, що у місті Баранівці, підтримано Рівненським апеляційним господарським судом та залишено у силі рішення суду першої інстанції про повернення нерухомого майна державі", - йдеться у повідомленні.

Йдеться про те, що під час приватизації колективного підприємства зазначений гуртожиток вилучено з переліку майна, включеного до статутного фонду новоствореного ВАТ як будівлю, яка, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», не підлягає приватизації. Таким чином, державне майно, яке не увійшло  до статутного капіталу новоствореного ВАТ, передано товариству на баланс.

Однак, виконавчий комітет Баранівської міської ради у 2005 році протиправно оформив право власності на будівлю гуртожитку за ВАТ, яким у подальшому неправомірно продано приміщення гуртожитку приватному виробничо-комерційному підприємству.

За позовом прокуратури області господарським судом Житомирської області визнано незаконним та скасовано рішення виконкому Баранівської міськради щодо оформлення права власності на будівлю гуртожитку, а свідоцтво про право власності  на будівлю – недійсним. Також судом визнано право власності на нерухомість за державою в особі регіонального відділення  Фонду держмайна України.

Позицію прокуратури підтримано судом апеляційної інстанції. Відтак, приміщення площею майже 600 кв. м. буде повернуто до державної власності.

Немає коментарів:

Дописати коментар