Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

23 серпня 2016

Мурал з образом Ісуса Христа на будівлі КПП у Баранівці замалювали фарбою


23 серпня мурал з образом Ісуса Хреста, який створили на стіні колишнього стаціонарного поста Державтоінспекції місцеві художники Володимир Кравчук і Валентин Ретьман, замалювали білою фарбою.

За словами депутата Баранівської районної ради Олега Ковальського, таке рішення прийняли 22 серпня учасники круглого столу за участі представників політичних сил, громадських організацій та активістів.

"Першу зустріч ми провели 18 серпня, але тоді ніякого конкретного рішення прийнято не було. 22 серпня учасники круглого столу прийняли одноголосне рішення попросити художників замалювати образ на даному муралі. Вони відмовились це зробити. Тоді ми вирішили, що зробимо це самі", - сказав Олег Ковальський.

23 серпня мурал з образом Ісуса Христа на стіні колишнього стаціонарного поста ДАІ замалювали та вирішили, що подальшу долю будівлі КПП повинна визначити громада.

"Будь-які прояви чи навіть натяки на сепаратизм чи «русский мир» ми будемо викорінювати не дивлячись ні на ранги, ні на партійну приналежність. Завтра, з нагоди 25-ї річниці Незалежності, ми тут поставимо національні прапори. А далі нехай громада вирішує, що робити з цим КПП. Дякую всім активістам за підтримку", - сказав Олег Ковальський.