З 1 квітня у Житомирській області встановлено весняно-літню заборону на вилов водних ресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області.
Наказ про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області опублікований на офіційному сайті управління рибоохорони в Житомирській області.
«Встановити весняно-літню заборону на вилов водних ресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у такі строки: на річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня; на водосховищах та ставках з 1 квітня по 10 червня; у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів (в межах діяльності управління) з 1 квітня по 30 червня. Заборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню, в період з 1 квітня по 20 червня і з 15 липня по 5 вересня, під час виношування ікри, личинок, першої і другої линьок», - йдеться у наказі управління рибоохорони в Житомирській області.
Окрім того, у терміни, вказані у пункті 1 наказу, забороняється пересування будь-яких плавзасобів, що належать фізичним та юридичним особам, за винятком суден контролюючих та інших державних органів органів, що використовуються для виконання ними своїх службових обов’язків. Також у період нересту риби забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання.
Однак на період весняно-літньої заборони дозволяється любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок та за межами місць нересту 1 поплавковою або донною вудками з 1 гачком або спінінгом.
Місцями нересту вважаються мілководні, зарослі вищою водяною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережна рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних об’єктах.
фотокопії з сайту управління рибоохорони в Житомирській області
А що, в Случі ще риба водиться ???
ВідповістиВидалитиА що, Случ хіба ще річкою можна називати?))
ВидалитиНу, туди часом порчені консерви викидають.
ВидалитиЦікаво, чи подала позов славна "рибохорона" з приводу порушення такого сур"йозного наказу паперовою фабрикою???
ВідповістиВидалитиЯк би дізнатися реквізити цієї "страшної рибохорони"?
Хочу надіслати їм офіційний запит в межах діючого законодавства щодо доступу до публічної інформації.