Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

01 квітня 2016

За березень у Баранівці народилося хлопчиків більше, ніж дівчаток


За березень у Баранівці народилося 12 немовлят: 7 хлопчиків і 5 дівчаток. Серед рідковживаних жіночих імен, які були зареєстровані у березні: Варвара і Ангеліна, серед чоловічих - Давид і Макар.

Про це місто Баранівка повідомили у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Баранівського районного управління юстиції.

У березні п'ятьом дівчаткам батьки обрали імена: Олександра, Поліна, Ангеліна, Варвара та Вікторія, а сімом хлопчикам - Давид, Макар, Назар, Сергій, Віктор, Максим та Богдан.

Як повідомили у відділі РАЦСу, починаючи з 22 березня працівники відділу приймають необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини документи та видають свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому відділенні Баранівської райлікарні.

"У вівторок, середу, четвер та п'ятницю з 13:00 до 14:30 ми приймаємо документи для реєстрації і видаємо свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому відділенні Баранівської райлікарні", - розповіла начальник відділу РАЦСу Ольга Сус.

Немає коментарів:

Дописати коментар