Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

24 березня 2016

У Баранівці річку Видолоч на 6 тис. грн зарибили карасем, товстолобом та карпом


14 та 22 березня члени Баранівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок провели зариблення річки Видолоч. На 6 тис. грн у воду випустили мальків карася, товстолоба та карпа.

Про це місто Баранівка повідомив голова Баранівської районної організації УТМР Віталій Старушко.

За його словами, рибалити на водоймі можна буде приблизно через рік, а за цей час потрібно привести в порядок територію біля водойми та облаштувати місця для рибалок.

«Спортивно-любительська риболовля на Видолочі може бути відкрита приблизно через рік. За цей час потрібно облаштувати місця для рибалок, привести в порядок територію біля водойми. Першим кроком у цьому напрямку стали  роботи з укріплення дамби. Ми привезли 30 тонн глею, засипали його в мішки та закріпили їх на ділянках, які цього потребували. Таким чином вдалося підняти рівень води на півметра», - розповів Віталій Старушко.

Також найближчим часом УТМРівці планують зарибити Видолоч коропом.

«Найближчим часом плануємо закупити та запустити у Видолоч на 8 тис. грн коропа. Ціна відловочної картки буде визначена обласною президією УТМР. Члени товариства матимуть знижку при оплаті риболовлі», - зазначив голова Баранівського РО УТМР.
фото Баранівського РО УТМР