Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

18 січня 2016

Мер Баранівки за грантові кошти хоче замінити вуличні ліхтарі на світлодіодні


Міський голова Баранівки Анатолій Душко за грантові кошти хоче замінити вуличні ліхтарі на площі Волі та центральних вулицях Баранівки на сучасні світлодіодні. Ціна питання майже 1,5 млн грн.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 13 січня, опублікованому на офіційному сайті Баранівської міськради.

"Затвердити проектно-кошторисну документацію «Капітальний  ремонт мереж вуличного освітлення м. Баранівка: вул. Соборна, вул. Звягельська, вул. Першотравенська, площа Волі»  в загальній сумі 1 498,304 тис. грн", - йдеться у розпорядженні.

Як зазначено у повідомленні на сайті міської ради, мова йде про долучення Баранівки до Кіотського проекту, в рамках якого буде виділено кошти на заміну лампового освітлення.

«14 січня міський голова подав на розгляд до Міністерства екології та природних ресурсів України пропозиції та проекти щодо проведення заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів з метою здійснення цільових екологічних інвестицій в рамках Кіотського протоколу. Пропозиція міської ради полягає у заміні наявних ліхтарів на сучасні світлодіодні, які в 3-4 рази менше споживають електроенергії», - йдеться у повідомленні.