Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

04 січня 2016

У Баранівському районі створили комплекс для пізнавального відпочинку


У Баранівському районі створили комплекс для пізнавального відпочинку зі стендами про тварин, вишуканими альтанками, ставком, фонтаном та оленями, які живуть тут же, у вольєрі.

Про це повідомляє радіо "Житомирська хвиля".

"У Зеремлянському лісництві створили цілий комплекс для пізнавального відпочинку – екологічну стежку об'єднали з рекреаційним майданчиком, стенди із зображеннями звірів, птахів, рослин та інформацією про них розміщені серед вишуканих альтанок, поруч зі ставком і фонтаном та у тісному сусідстві з фігурками казкових персонажів та оленями, які живуть тут же, у вольєрі", - йдеться у повідомленні.

"Куточок цей відкрили більше року тому і сьогодні його називають візитівкою всього лісгоспу, а люди вже облюбували його для відпочинку. Дітки приїжджають з матусями. Оленя тут побачать, і пограються, і почитають, тут же вся тематика пов'язана з лісом", - каже головний лісничий Баранівського держлісгоспу Віктор Мірошніченко.

"Тут весілля часто проходять, у нас, в Баранівському лісництві та біля контори лісгоспу. І виїзні весілля у нас бувають, цікаво. Трохи нам є турбот, але ми пишаємося тим, що зробили", – додає лісничий Заремлянського лісництва Руслан Муравський.

Вже навесні екологічну стежку хочуть ще урізноманітнити: на окремій ділянці висадити всі первоцвіти, які є у навколишніх лісах. І далі плани також є – відродити давню традицію:

"А ще як коні розведемо такі, як колись були. Тут же раніше самі кращі коні були, бричка була, і весілля було тільки на бричках. На розпис як їхали, брали виїзні коні, в Заремлянському лісництві. Молодий сидів в одній бричці, молода – в іншій, коней вбирали, краса", – розповів про мрію головний лісничий Баранівського держлісгоспу Віктор Мірошніченко.

12 коментарів:

 1. Чудова традиція, хоч знову заміж виходь.)))))))))))))))))))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім05.01.16, 13:27

   Остудімову та лісівникам Баранівського лісомисливського господарства - респект! Оце дійсно дбайливе ставлення до природи і до давніх звичаїв свого краю!!!!!

   Видалити
  2. Анонім11.01.16, 12:11

   Повністю підтримую!!!!!
   Всі свята і урочисті події як не в ДЛМГ, то в Баранівському лісництві, а зараз ще й з "родзинкою" в Зеременському лісництві.
   Дякуючи лісникам як дбають про Баранівську Землю.

   Видалити
 2. Анонім05.01.16, 17:37

  І до "відмивання" грошей. Папір все витримає.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім06.01.16, 10:42

   Ріжуть, крадуть, відмивають... Чули вже цю пісню. Придумайте щось нове.

   Видалити
 3. Анонім06.01.16, 12:23

  Цікаво, комплекс відкрили більше року тому, а Мірошніченко про це розповідає тільки тепер, та й то, десь там на житомирському радіо. Складається враження, що це не для баранівських людей новина, а для житомирських мажорів. Приїздіть мовляв на "відпочинок".

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім06.01.16, 18:59

   І правильно. Нема чого. Наших "людей" туди не можна пускати. Душко он пляж зробив біля кладки і на що його перетворили? А там не просто альтанки, там жива природа і тварини.

   Видалити
  2. Анонім12.01.16, 12:50

   Кажуть на свята добре мажори постріляли-валили всяку живність

   Видалити
  3. алень12.01.16, 21:37

   Ну отак і тримати, молодці мажорики з єгерами ... одні других охороняли щоб ніхто не помішав полювати ...8-го 9-го 10-го добре бахкали...

   Видалити
 4. Анонім08.01.16, 15:37

  Мафія і стадо баранів яке бекає во славу злодіів. Гроші і в цей раз спасали "лісових патріотів" . Жах. Хто розуміє-зрозумів.

  ВідповістиВидалити
 5. Анонім11.01.16, 12:08

  Дійсно, що стадо баранів яке бекає не варто туди пускати, а щодо мафії, то кожний повинний почати з себе.
  Лісівники Баранівського району дійсно примножуть, зберігають культуру рідного краю.
  Баранівка на даний момент процвітає завдяки ЛЮДЯМ які щось намагаються зробити, а не тільки "бекати"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім12.01.16, 09:22

   якщо плісняву називати буйним цвітом, то Баранівка "на даний момент процвітає"...

   Видалити