Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

04 грудня 2015

У Баранівці до новорічних свят прикрасять головну ялинку міста та проведуть концерт


У Баранівці до новорічних і різдвяних свят планують прикрасити і запалити головну ялинку міста, провести концерт, виготовити постери та закупити призи і подарунки. Кошторис складає 41,5 тис. грн.

Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на засіданні, яке відбулося 26 листопада.

Відповідно до плану заходів з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят, у Баранівці на площі Волі мають прикрасити і урочисто запалити головну новорічну ялинку міста, а також організувати і провести концертно-розважальну програму.

Крім того, у дитсадку "Сонечко" та міському Будинку дитячої творчості планують встановити ялинки і провести для дітей новорічні ранки з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Як зазначено у додатку № 2 до рішення міськвиконкому "Про проведення новорічних та різдвяних свят на території міста Баранівка" передбачені кошторисом 41,5 тис. грн витратять на: придбання ялинок (ДНЗ "Сонечко", Будинок дитячої та юнацької творчості, міський Будинок культури) - 3 тис. грн, привітальні листівки - 0,5 тис. грн, постери з привітаннями - 2 тис. грн, новорічні призи та подарунки - 6 тис. грн, електричні гірлянди, дюралайт, ялинкові прикраси, інші предмети та матеріали - 25 тис. грн, транспортні послуги (використання автовишки або крана для вбирання та розбирання ялинки) - 5 тис. грн.

Нагадаємо, у минулому році головну новорічну ялинку міста запалили 19 грудня.