Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

12 грудня 2015

За листопад у Баранівському районі народилося 25 немовлят, із них 5 - у Баранівці


За листопад у Баранівському районі народилося 25 немовлят: 12 хлопчиків і 13 дівчаток. Найпопулярнішими іменами, якими батьки назвали своїх дітей у листопаді, були Вікторія, Анастасія та Дмитро.

Про це місто Баранівка повідомила начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Баранівського районного управління юстиції у Житомирській області Ольга Сус.

Із 25 немовлят які були зареєстровані у жовтні відділом РАЦСу: з міста Баранівка - 5, з Першотравенська - 2, з Довбиша - 3, з Дубрівки - 3, з Рогачева - 2, з Полянок - 2 та по 1 - з Озерянки, Кашперівки, Смолдирева, Вірлі, Явного, Суємців, Мар'янівки та Глибочка.

У листопаді двом дівчаткам батьки обрали ім'я Вікторія, двом - Анастасія, ще двом - Злата. Також є ще два Дмитра серед хлопчиків. Решта імен використані по одному разу, серед дівчаток це Ольга, Анна, Андріана, Вероніка, Даша, Варвара та Олена, а серед хлопчиків - Матвій, Артем, Максим, Олександр, Єгор, Ілля, Марк, Кіріл, Іван та Назар.

Нагадаємо, за жовтень у Баранівському районі народилося 30 немовлят.

Немає коментарів:

Дописати коментар