11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

31 грудня 2015

У Баранівці проклали 15-ти метрову трубу та закріпили колодязі зливової каналізації


29 грудня на перехрісті вулиць Польової та Пушкіна проклали 15-ти метрову трубу діаметром 30 см та закріпили колодязі зливової каналізації на перехресті вулиць Звягельської та Древлянської.

Про це повідомляє сайт Баранівської міської ради.

"На перехрісті вулиць Польової та Пушкіна працівники відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради і два робітники, яких надав директор міського стадіону О. М. Драган за допомогою екскаватора КП «Баранівка міськводоканал» проклали трубу діаметром 300 мм та довжиною 15 м для покращення відведення стічних вод при паводках і сильних зливах", - йдеться у повідомленні.

Як зазначено у повіомленні, працівники відділу ЖКГ також закріпили решітки зливової каналізації на перехресті вулиць Звягельської та Древлянської та позакривали дерев’яними люками колодязі зливової каналізації поблизу районної лікарні.


фото сайту Баранівської міськради

Немає коментарів:

Дописати коментар