Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

17 грудня 2015

Жителька Першотравенська відзначила свій 101-й День народження


14 грудня 101-й День народження відзначила жителька Першотравенська Віра Несторівна Процун - ветеран праці, котра все своє трудове життя присвятила педагогічній роботі, навчаючи наймолодших школярів.

Віра Несторівна має звання «Відмінник народної освіти УРСР». Народила двох доньок і сина, має онуків, правнуків та праправнуків.

Віра Несторівна Процун народилася 14 грудня 1914 року у селі Глибочок Баранівського району у селянській родині. Після закінчення школи вступила на заочне відділення до Коростишівської педагогічної школи і одночасно почала працювати педагогом. Цій роботі і присвятила усе своє подальше життя.

14 грудня привітати Віру Несторівну з ювілеєм завітали до її дому заступник голови райдержадміністрації Оксана Бабінець, заступник голови районної ради Тетяна Кравчук, голова районної організації ветеранів Іван Цимбалюк, директор Першотравенської школи Ігор Данилюк та селищний голова Олександр Денисюк.

фото Марії Рудик

А за день, 16 грудня, теж чудову дату - 99 років - відзначила добре знана у районі ветеран війни, легендарна полковник медичної служби Ніна Федорівна Мігова з Баранівки.

Ніна Федорівна Мігова народилася 16 грудня 1916 року у селі Жабориця Баранівського району. У лавах армії – з 1939 року. З 1942 року і до самого закінчення війни – на фронті. Брала участь у бойових діях на Західному, 1-му Прибалтійському, 2-му Українському фронтах, мала поранення. Нагороджена бойовими орденами й медалями. Почесний житель міста Баранівка. Автор книги спогадів «Молодість моя, обпалена війною», яку подарувала районному краєзнавчому музею, бібліотекам та школам району.

З поважною датою її привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Хіміч, міський голова Анатолій Душко, заступник міського голови Василь Савчук, директор територіального центру Тарас Сус, керуючий справами  виконавчого апарату районної ради Василь Михалюк, відповідальний секретар районної  організації ветеранів Ніла Грищак, голова РО Товариства Червоного Хреста Людмила Кундельська, подруги, друзі, сусіди та знайомі іменинниці. Вони подарували їй квіти та вручили подарунки.


Не залишилась в боргу і Ніна Федорівна, здивувавши всіх своєю феноменальною пам'яттю: вона без заминок продекламувала гостям з десяток своїх віршів.

фото та відео Оксани Пилипчук

Немає коментарів:

Дописати коментар