Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

30 листопада 2015

У Баранівці засідання другої сесії міської ради хочуть зробити святковим


7 грудня, у День місцевого самоврядування, засідання другої сесії Баранівської міської ради сьомого скликання хочуть зробити святковим та за участі депутатів міської, районної та обласної рад.

За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на засіданні, яке відбулося 26 листопада.

Також на святкове засідання сесії мають запросити членів виконавчого комітету міської ради, ветеранів органів місцевого самоврядування, працівників міської ради, представників громадський організацій та представників органів сомоорганізації населення.

Після сесії мають провести концерт, під час якого вручатимуть квіти, грамоти та подарунки для осіб, які будуть нагороджуватися з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Як зазначено у додатку №2 до рішення виконкому Баранівської міськради від 26 листопада "Про затвердження заходів до Дня місцевого самоврядування" передбачені кошторисом 7050 грн витратять на: квіти та корзини з квітами - 3000 грн, грамоти - 800 грн, запрошення - 500 грн, привітальні листівки - 500 грн, нагрудні знаки, футляри та посвідчення - 2250 грн.

Нагадаємо, 26 листопада міськвиконком затвердив графік прийому громадян у міській раді.