22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

21 листопада 2015

Команда вокалістів Баранівського району стала переможцем «Кришталевих ноток»


19 листопада у Житомирі пройшов VI обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки», на якому вокалісти Баранівського району посіли I місце у командному заліку.

Про це повідомляє сайт Житомирського територіального відділення Малої академії наук України.

На фестиваль прибуло 166 учнів з 11 районів та 4 міст області, які змагалися в напрямку «Народний спів» у категоріях: соліст, фольклорний гурт та ансамбль народного співу.

Учасники фестивалю-конкурсу змагались у трьох вікових категоріях. Кожен з учасників виконував лише одну українську народну пісню акапельно.

48 виступів юних конкурсантів оцінювали журі, які відзначили високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури учасників та відмітили, що фестиваль-конкурс відкрив нові таланти, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти.

За результатами виступів абсолютними переможцями у номінації «Солісти» стали:
  • молодша вікова категорія - Дар'я Рикун, учениця 4 класу школи № 6 м. Житомира;
  • середня вікова категорія - Світлана Дерев’янко, учениця 6 класу Баранівської гімназії, вихованка Баранівського МБДТ;
  • старша вікова категорія - Марія Котенко, учениця 11 класу школи № 6 м. Житомира, вихованка КПНЗ «Обласний центр НТТУМ».
У командному заліку перемогли: I місце - Баранівський район; II місце - Черняхівський район; III місце - місто Бердичів.фото міського Будинку дитячої творчості

Немає коментарів:

Дописати коментар