8 листопада до Баранівської райдержадміністрації звернулися мешканці мікрорайону Заріччя з проханням не закривати загальноосвітню школу. Дане звернення підписали 86 мешканців мікрорайону.
"Шановний Миколо Романовичу. Звернутися до вас змусила одна проблема. В Заріччі розташована школа, в яку ходять діти зарічанського мікрорайону. На сьогоднішній день в ній навчається 78 учнів. Але тепер цю школу хочуть закрити. Ми хотіли б і надалі, щоб наші діти ходили в цю школу і виходили випускниками цієї школи. Ми щиро сподіваємося на ваше розуміння ситуації і віримо в те, що наше Заріччя не залишиться без школи", - йдеться у зверненні.
Як повідомив голова Баранівської РДА Микола Вельчинський, питання про закриття школи не стояло. За його словами, розглядалося питання відкриття на базі школи дитячого садка та початкової школи, а учнів старших класів возити на навчання до гімназії чи школи № 2.
"Коли я проводив зустрічі з виборцями, то була висловлена така думка, щоб відкрити там, де зараз загальноосвітня школа, початкову школу і дитячий садочок, а дітей старших класів возити автобусом у Баранівську гімназію чи школу № 2. Така думка має місце, але лише за умови, що батьки, які проживають у Заріччі, виявлять таке бажання. Зараз вони до мене звернулися з листом, там десь 90 підписів батьків, де вони просять, щоб не закривати цю школу. Раз є таке бажання батьків, то я думаю ніхто цим питанням займатися не буде і ніхто закривати школу не збирається", - сказав Микола Вельчинський.
Нагадаємо, 28 липня депутати Баранівської райради прийняли рішення призупинити функціонування двох загальноосвітніх шкіл та позбавили чотири школи одного ступеня.
За 78 учнів школи заступилось 86 мешканців мікрорайону, напевно, ще долучились вчителі. Звісно емоції. Але для батьків, які хочуть бачити своїх дітей студентами, треба добре обдумати пропозицію щодо Баранівських шкіл, ну, а для майбутніх шабашників, чи трударів якогось там лісгоспу, може, воно і справді зайве...
ВідповістиВидалитиБагато випускників Зарічанської школи вступають до ВНЗ, здобувають вищу освіту, а знання вони отримали саме в цій школі, бо ж в іншій навчались тільки 2 роки. Хто дійсно хоче навчатись, той навчатиметься у будь-якій школі. А щодо шабашників та трударів лісгоспу, можу запевнити, що багато з них раніше навчались в університетах та інститутах, і мають вищу освіту. Проблема в тому, що в нашій державі цінується фізична праця, а розумова, і, на жаль, у країні розвинене безробіття.
ВидалитиАноніму 16.11.15 22:42
ВидалитиПо перше, це також Баранівська школа. По друге, знання там дають нормальні, діти потім і 1-шу і 2-гу школи закінчують з медалями, і до вишів нормально вступають, і працюють потім за спеціальністю, от тільки вже не в твоїй Баранівці бо в ній, якщо ти не чийсь синочок чи накрайняк родич чи кум то тільки на перераховані тобою роботи й можна працевлаштуватись.
А чому ж тоді уже в першому класі гімназії навчаються діти із Заріччя? Чому вони не хочуть ходити в ближчу школу, а добираються до тієї, що знаходиться далі від дому? А щодо працевлаштування: якщо ти маєш диплом державного (не приватного!) закладу про вищу освіту (за денною, а не заочною формою) і гарні знання, то можна влаштуватися й у Баранівці. Звичайно, тим, хто має спеціальність режисера, актора, диктора та інші вузькі спеціалізації, роботу за спеціальністю в Баранівці знайти неможливо, бо в нас немає театрів, радіо, телебачення і т.п. Головне - хотіти працювати! А куплений за гроші диплом нічого не вартий ні в Баранівці, ні в Києві!
ВидалитиАдміністратор блогу видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиПеревірте дипломи спеціалістів рда.відділу освіти які і коли вони закінчували виші
ВідповістиВидалитиНе хвилюйтеся так. Усі спеціалісти рда пройшли спецперевірку, у тому числі й перевірялися документи про освіту.
ВидалитиВсі заочно.Да.
ВидалитиУ шабашників з університетською освітою є вибір - шабашити, чи працювати за фахом, і не має значення де, у своїй Баранівці, чи десь далі...
ВідповістиВидалитиІдуть шабашити, бо там платять гарні гроші "в конвертах", з яких не треба сплачувати податки. А працювати за фахом у державній установі чи закладі переважна більшість випускників вишів не бажає, бо там мала зарплата і високі вимоги. Ось наприклад постійно потрібні спеціалісти в управління праці і соціального захисту населення, там є вакансії, але молодь приходить, відпрацьовує кілька днів і звільняється через малу зарплату. Відділ освіти також уже кілька місяців шукає юриста, але ніхто не погоджується йти туди через низьку оплату праці. І так скрізь. Так що вакансії є, і не треба шукати протекцію! Просто йдіть і працюйте!
ВидалитиА я про що? Головне хотіти вчитись та працювати. Немає значення в яку школу ходиш.Так що не потрібно тут розхвалювати одну, а ганити іншу школу . А щодо працевлаштування то дійсно є проблема з цим в Баранівці, якщо ви цього не помічаєте, то мабуть у Вас м'яко кажучи щось трохи не то з власною освітою,в Баранівці й так мало робочих місць, на всіх не вистачає, а Ви ще й ті хочете скоротити. А на ті що є посади, процентів 80% потрапляють по "блату" чи за гроші, якщо Ви з цим не згодні, то нам з Вами немає про що говорити
ВідповістиВидалитиЗарічанці, не ведіться на провокації. Ніхто вашу школу не закриє, якщо там хочуть навчатися ваші діти! Просто вимагайте від її дирекції кращої якості освітніх послуг! А в мера попросіть гарні дороги і дійсно комфортні умови для свого мікрорайону: хоча б воду й каналізацію, а то мер спокійнісінько миється під душем, так як за міські гроші підключив свої мікрорайони Зоряний і Царське до води й каналізації, хоч там стоять тільки приватні маєтки. А ваша школа, бібліотека та інші установи, як і ваші хати, хай будуть і далі без води. Оце так комфорт у Заріччі!
ВідповістиВидалитиПісля того, як Зоряний і Царське підключили, літом тільки після 23:00 душ можна прийняти, бо тиску немає!
Видалити100 % так і є!!! Щодо підключення ще й Заріччя, то я не думаю, що технічно це можливо. Не через річку ж труби тягнути. У Заріччі повинна бути своя локальна водомережа. Але побудувати там таку мережу, з водонапірною баштою, каналізацією і очисними, то це певно з області фантастики. Душко вже скільки років їм нову кладку не може побудувати, а тут цілу мережу...
ВидалитиПроте, якщо без істерії, то що вигідніше для молодих батьків - мати дитячий садочок і чотири початкові класи для малечі поруч з хатою, а старшеньких спокійно довозити шкільним автобусом у більшу школу, чи тягяти малечу десь по чужих садочках, щоб потім ці діти мали змогу повчитись з 5 по 9 класи у своїй малокомплектній ??? А робочі місця і в садочку будуть, і не меньше.
ВідповістиВидалитиЯкщо ти так хочеш дитячий садок то побудуй новий.
ВідповістиВидалитиВсі підприємства та колгоспи розвалили, тепер вже й до шкіл добрались,ГАНЬБА ТАКОМУ КЕРІВНИЦТВУ
"без істерії" чомусь не виходить...
ВидалитиАдміністратор блогу видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиНащо істерити? Школу ніхто не закриває і не закриє, доки там будуть навчатися діти. Просто не віддавайте своїх дітей у гімназію, хай ходять у школу в Заріччі. Будуть учні - буде школа, адже фінансування закладу залежить від кількості в ньому учнів, а не на вчителів!
ВидалитиХто істерить ? Люди захищають свої права.
ВідповістиВидалитиА батьки дошкільнят, виходить, ніяких прав не мають
Видалититак все правильно
ВідповістиВидалитиЩось жаборицькі вчителі притихли, невже повірили, що пронесе?
ВідповістиВидалити