Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

06 липня 2015

Всупереч рішенню облради Баранівська міськрада приєднала Першотравенську громаду


Всупереч прийнятому рішенню Житомирської обласної ради, Баранівська міська рада приєднала Першотравенську селищну раду до Баранівської територіальної громади з центром у місті Баранівка.

Таке рішення прийняли депутати Баранівської міської ради на черговій 47-й сесії, яка відбулась 19 червня.

Витяг із рішення опубліковано на сайті Баранівської міської ради.

"На даній сесії рішенням  №1964 надано згоду щодо добровільного об’єднання Баранівської територіальної громади з територіальними громадами, а саме:  Суємецької сільської ради (с.Суємці, с.Володимирівка), Смолдирівської сільської ради (с.Смолдирів, с.Іванівка, с.Червонопрапорне), Рогачівської сільської ради (с.Рогачів, с.Острожок, с.Млини),Вірлянської сільської ради (с.Вірля, с.Климентіївка), Зеремлянської сільської ради (с.Зеремля, с.Середня, с.Вишнівка), Йосипівської сільської ради (с.Йосипівка, с.Табори), Кашперівської сільської ради (с.Кашперівка, с.Озерянка, с.Гриньки), Жарівської сільської ради (с.Жари, с.Деревищина), Марківської сільської ради (с.Марківка, с.Глибочок, с.Стара Гута), Полянківської сільської ради (смт.Полянка, с.Будисько), Ялишівської сільської ради (с.Ялишів, с.Явне, с.Лісове), Першотравенської селищної ради (смт.Першотравенськ) в Баранівську територіальну громаду з центром у м. Баранівка", - йдеться у повідомленні.

У міській раді розповіли, що звернення від Першотравенської громади не було, але під час сесії поступила пропозиція і її прийняли.

"В рішенні ми включили Першотравенськ. Звернення не було від Першотравенської ради, але це не суперечить законодавству, ми маємо право приймати. Пропозиція на сесії поступила - ми прийняли Першотравенську раду, що наша територіальна громада дає згоду на приєднання, а вони хай як хочуть - хочуть приєднуються, хочуть не приєднуються. Це їхнє добровільне рішення, ми просто не заперечуємо, щоб вони до нас приєдналися", - сказала заступник міського голови Зінаїда Шикула.Нагадаємо, 28 травня на черговій сесії Житомирської облради схвалили перспективний план формування тергромад області, у тому числі і Баранівського району: з центрами у Баранівці, Дубрівці, Довбиші та Першотравенську, під час якої в.о. голови Першотравенської селищної ради Лариса Рибкіна повідомила, що Першотравенська громада хоче не просто створити окрему громаду, а об'єднатися з Вільшанською і Марківською сільрадами.