Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

15 червня 2015

У Баранівці прапором Партії регіонів лякають горобців


15 червня над одним з приватних будинків у Баранівці замайорів прапор Партії регіонів. Як з'ясувалося, ніякого політичного підтексту тут немає: прапором відлякують горобців, що злітаються поласувати вишнями.

За словами мешканки будинку, вивісити прапор з партійною символікою вона вирішила не з політичних вподобань, а з цілком практичною метою: таким чином вона відганяє горобців, які їй постійно докучають.

«Яка тут політика? Це колись в центрі міста роздавали, то я набрала. Тепер ось горобців ним відганяю. Була халат повісила, то він заважкий, а цей прапор – як раз добре. Відколи я його повісила - жодного горобця!», - каже мешканка Баранівки.

16 коментарів:

 1. Анонім16.06.15, 01:55

  Цікаво,а що горобці вже шивер ідять чи шось твердіше,чи господиня тримає громаду за дурнів? І чи не одного замовника ця епопея з прапорами,на Площ Волі і тут? Час мабуть задуматись!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім16.06.15, 09:24

   та ні, горобці черешню обкльовують, господиню без урожаю хочуть залишити, от вона і повісила "ганчірку" над деревом)

   Видалити
  2. Анонім16.06.15, 13:24

   Раджу бабусі переписати хату на кота. Тоді він половить усіх горобців, і не треба буде їх відлякувати цим синім полотнищем. Думаю, що подібні прапори вже смішні навіть для горобців.

   Видалити
 2. Анонім16.06.15, 16:44

  Я вас дуже прошу, не шукайте у всьому політику. Там на тій вулиці з десяток прапорів на деревах висять саме з метою відганяти птахів. Щоправда більшість жовто-блакитних, але ще один регіаналівський я сам бачив, хати за 3-4 від цієї. Вони легкі просто, їх навіть легенький вітерець вже шевелить, а людям головне результат, а не малюнок на матерії.

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім16.06.15, 22:05

  Частково погоджуюсь з попередніми коментарями, бо дійсно, цей прапор та й інша регіоналівська символіка недоречні. Але якщо Ви, авторе, вирішили поспілкуватися з мешканокою будинку, то слід було пояснити жінці наслідки такого дійства віч на віч, а не обговорювати поза спиною. Ваші дії, щодо розміщення інформації про громадянку та її приватну територію в мережі інтернет, без згоди на це власниці, можна назвати неправомірними (Коментар до статті 182.Порушення недоторканності приватного життя). Дякую за увагу!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім17.06.15, 00:13

   Не думаю, що Вам хтось відповідатиме. Тут, я так розумію, таке не практикують. Тому скажу Вам свою думку, як власник друкованого видання: з Вас такий юрист, як з мене балерина. Якщо б вони адресу написали, прізвище, показали територію не ззовні, а з середини, то може тоді, якось, десь і можна було б натякати на "порушення недоторканості приватного життя". На рахунок "обговорювати поза спиною" - взагалі абсурд. По факту я бачу наступне: автори дали інформацію, а обговорюєте її в коментарях Ви, за що несете відповідальність Ви самі, а не хтось інший. Дякую за увагу!

   Видалити
 4. Христина17.06.15, 14:37

  Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пропоную Вам ознайомитись із роз'ясненням, яким чином проводиться публікація коментарів до новин >> Роз'яснення

   Видалити
 5. Анонім17.06.15, 16:11

  це називається - автору аби щось писати... ви ще напишіть хто в туалеті витирає задницю листівками з передвиборчої кампанії партії регіонів... автору цього безглуздого поста щиро співчуваю, як психічно хворій людині...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім17.06.15, 16:49

   А ось і перший рвонувший пукан. Вітаю!

   Видалити
  2. +1 сракатан зараховано! Думав реги таки розуму набрались та де там... Чекайте, зараз ще напишуть що це закізний матіріал, а журналісти продажні кровосісі.

   Видалити
  3. Анонім17.06.15, 17:52

   макс, сам ти сракатан і до того ж йолоп нереальний. навчись спочатку писати, вилупку, а тоді вже пиши, пісатєль ти хрєнов...

   Видалити
 6. Тетяна17.06.15, 16:29

  Люди добрі якщо вам щось неподобається,купіть і занесіть тій жіночці жовто-блакитного прапора і я думаю вона з радістю погодиться поміняти,навіщо робити з мухи слона

  ВідповістиВидалити
 7. Анонім17.06.15, 18:14

  І якщо ти такий офігенний журналіст, то розслідуй краще те - наскільки районний бюджет поповнився від угоди продажу території баранівського хлібозаводу афельованим фірмам литвина, чи те - скільки савич заплатив податків за попередній місяць і взагалі, чи те - за які гроші головні лікарі і начальники мед служби району лексуси купують. Що, кишка тонка, незалежний журналісте??? А не займаєшся фігнею, пишучи про якусь бабусю, в якої немає за що хліба купити, яка в якості опудала повісила вже давно втративший актуальність прапор відійшовшої у небуття партії регіонів.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Браво! + ще один рванувший сракатан))) Я ж казав, що так і буде) Дурню ти, вони тебе тролять, а ти всю роботу за них робиш - всю інфу зливаєш про всіх. Тепер не треба нічого розслідувати, доводити і відповідати за достовірність.

   Видалити
 8. Звягель17.06.15, 21:41

  Дійсно, така проста публікація, а пукани порвало по всій Баранівці. Мої вітання колеги.

  ВідповістиВидалити